Inteligentne akcesoria domowe – czajniki bezprzewodowe na wi-fi

czajnik-bezprzewodowy-na-WiFi-iKettleObecnie na rynku istnieje bardzo duża oferta inteligentnych sprzętów gospodarstwa domowego.Wśród nowoczesnych pralek, kuchenek czy mikrofalówek pojawiły się także czajniki bezprzewodowe na wi-fi. Czajnik taki jest podłączany do domowej sieci WiFi, co sprawia, że jest kompatybilny ze wszystkimi możliwymi domowymi urządzeniami mobilnymi. Z niezwykłą łatwością można sterować wszystkimi jego funkcjami, których nie brakuje z każdego miejsca- zarówno z pracy, biura jak i drogi do domu z pracy.

Czajnik bezprzewodowy na wi-fi  potrafi podgrzać wodę do wybranej przez użytkownika temperatury od 20 do 100 stopni Celsjusza. Funkcja ta jest niezwykle przydatna podczas przygotowywania rozmaitych napojów, do których zaparzenia nie potrzeba wrzątku (np. zielonej herbaty czy yerba mate). Co więcej, w tego typu czajnikach istnieje też możliwość podtrzymywania gorącej wody, zaraz po jej zagotowaniu przez okres tak długi, jak sobie użytkownik zażyczy.

Ponadto czajnik bezprzewodowy na wi-fi może informować o tym, kiedy skończy powierzone mu zadanie. Bardzo funkcjonalną opcją jest możliwość ustawienia czajnika w taki sposób, aby przygotował wodę w wymaganej przez użytkownika temperaturze na konkretną godzinę (np. tuż przed poranną pobudką).

Możesz śledzić komentarze tego wpisu przy pomocy kanału RSS 2.0. Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojego bloga.

Zostaw odpowiedź